Latvijas un novadu mācības atklātās olimpiādes otrā kārta / fināls

28. martā starptautiskās vidusskolas “Ekziperī” telpās notika Latvijas un novadu mācības atklātās olimpiādes otrā kārta / fināls, uz kuru bija uzaicināts arī Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas audzēknis Raivis Rasčevskis, 12.B klase. Olimpiādes tēma vidusskolas grupā bija “Latvijas teritorijas politiskā pārvalde un administratīvais iedalījums vēsturiskā perspektīvā un Latvijas kultūras kanons”.
Olimpiādes otrās kārtas/fināla rezultāti tiks paziņoti Latvijas kultūras festivāla laikā 2023.gada 3. jūnijā.
Kamēr skolēni pildīja olimpiādes uzdevumus skolotājiem tika organizēts profesionālās pilnveides seminārs “Kā izmantot projektos balstītas mācīšanās dizaina elementus savā praksē?”, kuru vadīja Latvijas mācības skolotājs Juris Kalniņš (Starptautiskā vidusskola “Ekziperī”). Juris Kalniņs dalījās pieredzē ar problēmās balstītu mācīšanās (PBL) metodiku un pēc tam sekoja darbs grupās. Pēc nodarbības skolas audzēkņu vadībā notika ekskursija pa skolas telpām.
Paldies Starptautiskās vidusskola “Ekziperī” komandai par viesmīlību un jauko uzņemšanu.

Ināra Krusta, vēstures skolotāja