JEPVĢ skolas parlamenta pirmā tikšanās

2023. gada 12. septembrī JEPVĢ konferenču zālē notika pirmā tikšanās skolas parlamentam. To vadīja parlamenta atbalsta persona Sintija Ančeva.

Sapulces sākumā Sintija iepazīstināja ar parlamenta darbību, uzdevumiem un mērķiem, lai jaunpienācēji iepazītos ar pienākumiem. Pēc tam sekoja uzdevums klašu pārstāvjiem -iepazīstināt sevi. Katrs dalībnieks uzrakstīja divus jautājumus uz kuriem atbildēja citi . Tika uzrīkots TV šovs “Man patiešām tas rūp !” Katrs iepazīstināja ar sevi, atbildot uz diviem jautājumiem, kurus izvilka no kastītes.

Pēc atraktīvās spēles tika ievēlēts parlamenta prezidents – Amanda Reliņa (10.B)  un divi vietnieki – Laine Līga Elste (12.B) un Sofja Kirillova (12.A) .  Kā arī tika ievēlēti divi sabiedrisko attiecību speciālisti – Annija Maderniece (12.B) un Zane Sirmā (12.A).

Sapulces beigās tika apspriesti turpmākie uzdevumi un darbības plāns.

Lai visiem un mums darbīgs šis mācību gads!

Annija Maderniece (12.B)