Ģimnāzijas sportistu starti Saldū Latvijas skolēnu 77. spartakiādē vieglatlētikā

20. septembrī Saldū, Sporta kompleksa stadionā norisinājās LATVIJAS SKOLĒNU 77. SPARTAKIĀDE VIEGLATLĒTIKĀ “PAMATSKOLU KAUSS 2023” UN “VIDUSSKOLU KAUSS 2023”. Ģimnāzija bija pārstāvēta ar 2 komandām: pamatskolas zēni un vidusskolas meitenes.
Desmit komandu konkurencē pamatskolu grupā, ģimnāzijas puiši izcīnīja godpilno 3. vietu. Komandā startēja MELDRIS GRĪNBERGS, ROBERTS GŽIBOVSKIS, NAURIS SKUTELIS, MĀRTIŅŠ MATISĀNS, RALFS NAGLINSKIS UN NAURIS OPOLAIS. Visi no 8.A klases un visi trenējas pie Jāņa Brakovska sporta skolā. Apsveicam puišus un viņu treneri!
Individuāli Mārtiņš izcīnīja 2. vietu 100m, Robertam otrā vieta lodes grūšanā un Meldris otrais 400 metros.
Savukārt meitenes savā grupā astoņu komandu konkurencē ierindojās 5. vietā.
Lai arī laika apstākļi nebija tie labākie, ģimnāzisti cīnījās un krāja punkus savai komandai.
Apsveicam visus par dalību un panākumiem sacensībās!

Aina Leikuce, sporta un veselības skolotāja