9.D un 10.A klases ekskursija uz Anikščai Lietuvā

2023. gada 27. septembrī 9.D un 10.A klase 7.00 izbrauca no skolas, lai dotos ekskursijā uz Lietuvu. Pirmais apskates objekts bija pastaiga pa koku galotnēm. Ainava, kas pavērās no meža galotnēm, bija iespaidīga un elpu aizraujoša, lai gan brīžiem pārņēma baiļu sajūta no augstuma. Otrais apskates objekts bija ačgārnās mājas. Apmeklējuma laikā pārņēma dīvainas sajūtas, jo mājas bija šķības vai otrādi apgrieztas. Brīžiem pat noreiba galva. Šie abi objekti atradās Anikščai. Sumbru parks bija trešais apskates objekts, kurā bija iespēja apskatīt sumbrus tuvumā. Pēc sumbru apciemojuma devāmies uz iepirkšanās centru “Ryo” Paņevežā, kur visi iepirkās. Atpakaļceļā autobusā klausījāmies dziesmas, čalojām un spēlējām spēlēs.

Paula un Undīne, 9.D un 10.A klases skolnieces