29. septembrī Preiļu parkā norisinājās LATVIJAS SKOLĒNU 77. SPARTAKIĀDE RUDENS KROSA STAFETĒS

Ģimnāzija startēja ar piecām stafetēm, dažādās vecuma grupās un kopvērtējumā pārliecinoši izcīnīja 1. vietu. Stafešu cīņas bija aizraujošas, liels komandu skaits no dažādām Lavijas skolām. Varam būt lepni par startējošo ģimnāzistu komandu saliedētību, gribasspēku atbilstošos cīņas momentos, atdevi un atbildību, ka pārstāvam JEPVĢ.
Apsveicam Andreju Vaivodu, Robertu Gžibovski, Mārtiņu Matisānu ar 1. vietu 3x1000m stafetē, Ditu Ruzģi, Valeriju Petrovu, Miku Vilcānu, Andreju Gžibovski ar 2.vietu 4x1000m jauktajā stafetē, Sofju Kirillovu, Elizabeti Maiju Somi, Elīnu Ziemeli ar 3. vietu 3x800m stafetē. 4. vietu 3x1000m stafetē izcīnīja Daniels Kristiāns Jansons, Atis Puzaks un Reinis Lacs. Arī ģimnāzijas jaunākie skrējēji – Marians Skutelis, Nauris Skutelis, Artūrs Mūrnieks 3x800m stafetē cīnījās atzīstami un deva punktus ģimnāzijas komandai.

Apsveicam visus ar panākumiem!

Aina Leikuce, sporta un veselības skoltāja