Jau otro gadu dalība Gētes institūta organizētajā projektā “CLIL Latvijā”

Jau otro gadu Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, konkrēti 9.klases ģimnāzisti, kuri mācās vācu valodu kā 2.svešvalodu, piedalās Gētes institūta organizētajā projektā “CLIL Latvijā”, apgūstot vairāku vizuālās mākslas stundu tematus vācu valodā.
Projekta gaitā ikvienai iesaistītajai skolai ir jānovada atklātā stunda. Mūsu ģimnāzijai tā bija šogad par grieķu ornamentu meandru (Mäander – vācu valodā), kuras gaitā tika uzzīmēta grafika ar šo ornamentu, tai tika dots nosaukums, kā arī autori vācu valodā pastāstīja, kādus krāsu toņus izmantoja un kas tajā ir attēlots.
Ar šo nelielo grupiņu, kurā ir četri talantīgi jaunieši ar dažādiem hobijiem, patiešām prieks sadarboties gan vācu valodas, gan vizuālās mākslas skolotājai.
Fotogrāfijā ir redzama visu mūsu grupiņa noslēdzošajā stundā, kurai jokojot devām nosaukumu “CLIL otrais izlaidums”.

Skolotājas Anita Lazdāne (vācu valoda), Ruta Vjakse (vizuālā māksla)