Ģimnāzijā aizvadīta Miķeļdiena

Miķeļi jeb Miķeļdiena – 29.septembris – rudens saulgrieži. Tos svin, kad diena un nakts ir vienādā garumā, godinot dabu, ražu, rīkojot dzīres.
JEPVĢ 27.septembra rītā ģimnāzistus sagaidīja Miķelis, kas tautā saukts par labu un bagātu vīru. Viņš, tamburīna zvārguļiem skanot, aicināja apmeklēt Miķeļdienas  tirdziņu.
Piedāvājums nebija liels, kūkas un dažādi keksiņi, taču tas bija labi drosmīgajām meitenēm, kas ne tikai uzdrīkstējās pārdot, bet arī parādīja pašu konditorprasmes. Varbūt tam turpinājums būs SMU? Miķelis aicināja, skolēni un skolotāji nāca un iegādājās – kurš brokastis, kurš gardumu pie kafijas, kurš ciemakukulim, kurš aiznest mājās. Visiem bija labi. Nākošajā tirgošanās reizē laikam tomēr gribētu vairāk dalībnieku, lai būtu interesantāk un Miķeļdiena būtu bagātāka.

Gunita Vjakse, 11.B klases  skolniece